Designoza
Designoza („dizajnóza“) je o poznaní a láske k dizajnu. Internetový sprostredkovateľ originálneho, pôvodného a v rámci potreby repasovaného nábytku a doplnkov 20. storočia. Designóza v sebe skrýva diagnózu vkusu, pôvabu, estetickosti, kvality a náročnosti.

Funkčný a nadčasový nábytok patrí do kultúry dneška. Snaží sa o to, aby ľudia vo svojich interiéroch získali pocit domova, ktorý v sebe skĺbi čaro minulosti s prítomnosťou. Túži po tom, aby sa ľudia pozerali na svet očami krásy, bez ohľadu na vek. Chce, aby ľudia boli hrdí na vekom síce staré, no duchom večne mladé a kvalitné kusy nábytku s veľkou výpovednou hodnotou.

Designóza ponúka niečo, čo v nás vyvolá túžbu spomaliť, niečo, čo nám pomôže zaspomínať si na chvíle radosti a šťastia. Designóza totiž ponúka návrat k starým a krásnym produktom, ktorých príbeh nosíme vo svojom vnútri, keďže sme ich už určite niekedy stretli. Ponúka umenie každodennosti pretavené do nábytku fascinujúceho svojou dlhodobou kvalitou a estetickosťou.

Nábytok tvorí náš domov, tvorí priestor, v ktorom sa chceme cítiť slobodne, jedinečne a svojsky. Buďme preto vkusovo nároční a citliví voči kvalite storočia, lebo práve to „staré“ môže dať našim príbytkom ten správny punc. Tak nech sa páči. Poďme sa spoločne pokúsiť prácu šikovných ľudí postaviť na piedestál.Tomáš
zakladateľ myšlienky

Fanatický perfekcionista. Má rád zaujímavé veci, o to viac, keď sú zároveň pekné. Inšpiráciu nachádza v tichu, v tme a samote. Vie variť!

Radek
komunikácia s klientmi

Nápaditý tvor spoločenský. Má rád správne a rýchle riešenia. Náladu mu vie urobiť sladký koláč. Nemá rád čakanie a byrokraciu.