info_foto

Designóza nie je iba o predávaní a nakupovaní, ale hlavne o ľuďoch, spomienkach a hodnotách. Chceme, aby naša stránka bola miestom, kde sa cítite príjemne, kde hľadáte inšpiráciu a ľudský prístup. Mala by byť ekvivalentom klasického obchodu, kde sa môžete spýtať na čokoľvek, čo Vás zaujíma. Z tohto dôvodu nenájdete u nás „anonymný“ nákupný košík, ale pod každým produktom je formulár pripravený pre Vaše otázky a objednávky, na ktoré Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Zasielanie predmetov
Predmety Vám buď osobne, alebo pomocou kuriérskych spoločností doručíme kamkoľvek na svete. Menšie zásielky je možné poslať prostredníctvom slovenskej pošty. V Bratislave a okolí Vám objednaný tovar prinesieme zdarma. Ak bývate ďalej, nájdeme pre Vás najvýhodnejšiu možnosť dopravy a všetky náklady spojené s odoslaním s Vami vopred prediskutujeme. Odporúčame našim zákazníkom, aby si doručenú zásielku skontrolovali hneď po prebratí. V prípade, že je zásielka poškodená, musíte o tom spísať záznam ešte v prítomnosti kuriéra. Ak tak neurobíte, nemôžeme akceptovať neskoršie sťažnosti a žiadosti o vrátenie peňazí.

Balenie produktov
Jednou z našich priorít je to, aby sa k Vám dostal náš produkt v bezchybnom stave. Tomu prispôsobujeme aj balenie, ktoré je pre našich zákazníkov zdarma.

Osobný odber
Produkty, o ktoré máte záujem si môžete po dohode vyzdvihnúť a prezrieť priamo v našom štúdiu na adrese: Jablonové 496, (cca 27km od Bratislavy).

Cena
Všetky ceny na našej stránke sú konečné, no nie je do nich zahrnutá cena prípadnej prepravy, alebo požiadavky na ďalšie repasovanie. Za prípadne colné náklady pri preprave mimo krajín EU nesie zodpovednosť objednávateľ.

Požičanie predmetov
Čokoľvek čo vidíte na našej stránke si môžete zapožičať. Cena požičovného je 10% celkovej sumy za každý deň zapožičania. V prípade závažného poškodenia, alebo nevrátenia, si nárokujeme na 100% ceny zapožičaného produktu. Pri požičaní je potrebné zaplatiť zábezpeku vo výške 100% sumy, za ktorú sa daný predmet na našej stránke predáva. Tá vám bude vyplatená po jeho vrátení.

Spôsob platby
Hneď po obdržaní platby, vami vybraný produkt putuje do vášho domova.
Zaplatiť je možné:

  • Bankovým prevodom
  • službou PayPal
  • V hotovosti, pri osobnom prevzatí
Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar je možné vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru Kupujúcim. Tovar musí byť nepoškodený, neotvorený, v pôvodnom, nepoškodenom obale. Náklady na poštovné resp. dopravu tovaru hradí kupujúci. Suma za vrátený tovar bude odoslaná Kupujúcemu na jeho bankový účet do 14 dní od vrátenia tovaru.

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Prevádzkovateľ
Radically s. r. o. Dolná 50 900 51 Zohor, IČO: 47194511, IČ DPH SK2023805476, Zapísaná v Bratislave I, odd. Sro, vl.č. 90270/B

Ochrana osobných údajov
Viac o ochrane osobných údajov